.

.

Каи Алуминиумска Легура 8. Реконструирано ОЕМ Тркало, Обработено И Црно, Одговара На Мерцедес SLC300

Каи Алуминиумска Легура 8. Реконструирано ОЕМ Тркало, Обработено И Црно, Одговара На Мерцедес SLC300

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Нудиме Обновено Оем Алуминиумско Алуминиумско Тркало. Тој е Дизајниран Да Го Замени Вашето Постоечко Фабричко Тркало. Карактеристиките Вклучуваат 18 Х 8,5, 15 Зборуваше, 36мм Офсет, 5 Навртки, 112мм Шема На Завртки, Заден, Обработен и Црн. Тоа Одговара На Вашиот 2017-2017 Мерцедес SLC300. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. КАИ 18 Х 8.5 Обновено Оем Алуминиумско Алуминиумско Тркало, Обработено И Црно, Одговара На 2017-2017 Мерцедес SLC300 18 X 8.5, 15 Зборуваше, 36mm Офсет, 5 Lug, 112mm Шема На Завртки, Заден, Обработен и Црн, Изработен од Алуминиум . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Навртки за навртки и Централно Капаче Не Се Вклучени . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило . Одговара Изберете : 2017 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ SLC и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата