.

.

Суштински слаби панталони за јога на јуниори

Суштински слаби панталони за јога на јуниори

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Овие слатки и удобни без граници Јога Каприс на Јуниорс не се само за јога! Тие, исто така, добро се спаруваат со маици, џемпери и врвови со долги ракави за обичен ансамбл што е одлично за работи со работи, обични привлекувачи со пријатели и само се релаксираат низ куќата. Направено од мека ткаенина со дресови со спандекс за да се истегне и ласкави вашата фигура, овие јога панталони имаат трендовски должина на капри и еластична лента за половината што обезбедува вклопување без да се чувствувате абразивно на вашата кожа. Овие разноврсни Капси се достапни во широк спектар на разновидни стилови и се суштински додаток на вашите активни и обични гардероби. Без граници Јога Капри на јуниорите : 90% полиестер, 10% спандекс јога панталони, измислица на дрес на дрес на дрес, капри, еластична лента за половината со печатена шема достапна во разновидна стилови машина за миење ладно со слични бои, само белило што не е хлор, кога е потребно, да се навлезе суво ниско, средно железо кога е потребно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата