.

.

Jacеклин женски Ноќта на вештерките од тиква од тиква, јака од јака и пижама шорцеви, 2-парчиња

Jacеклин женски Ноќта на вештерките од тиква од тиква, јака од јака и пижама шорцеви, 2-парчиња

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Ставете го вашиот плашлив дух на изложба во оваа пижама со теми од Ноќта на вештерките поставена од lyаклин Хил! Координативниот врв и долниот дел изработен во мека, дишечка ткаенина е совршен начин да се гушкате додека ги гледате омилените филмови за Ноќта на вештерките. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. 2-парчиња сет вклучува : врвни и шорцеви. Врвот : опуштено вклопување; јака од изрез; стил на пуловер; кратки ракави; печатење на сите. Шорцеви : опуштено вклопување; висок пораст; Повлечен стил; Графички принт. 2-парчиња пижама од тиква од тиква од Ноќта на вештерки, поставени за жени од lyаклин Хил.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата