.

.

360 Active Active Active Leadless Racerback Comfort Sports Sports Bra

360 Active Active Active Leadless Racerback Comfort Sports Sports Bra

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Дише лесен плетен со истегнување од 4 пат. Ткаенината за влага за влага помага да се испари влагата. Влајки против мирис кои помагаат да се отстранат лошите мириси од ткаенините. Влага за губење. Анти-ОДОР. 4-насочно истегнување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата