.

.

Collection Collection Collectionенски женски широк широк ширина на потпетица на потпетици на потпетици

Collection Collection Collectionенски женски широк широк ширина на потпетица на потпетици на потпетици

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Изреките од секоја страна создаваат врамување на глуждот што се вклопува во колекцијата Livvy Bootie By Journee. Овој главен гардероба со широки ширина е направена со веганска кожа што се искачува на глуждовите и влошената влошка за удобно вклопување. Влезот со патент со патент на задниот дел додава модерен допир и блок -потпетица додава совршен лифт. Во колекцијата Journee, нашите чизми ќе ви го дадат тој удобен, но стилски изглед, совршен за кога сте во канцеларија до забавна ноќ надвор со девојчињата. Висина на пета : 1 1/2-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 3 1/2 инчи. Врвен обем : 11 1/2 инчи. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Поштенски потпетици. Стил на пети : круг. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да варираат малку по големина . чизми. Глужд.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата