.

.

Ѓавол Рака Канџа Рака Ѕид Смола Украс Рака Приврзок Ноќта На Вештерките Декорација

Ѓавол Рака Канџа Рака Ѕид Смола Украс Рака Приврзок Ноќта На Вештерките Декорација

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Ѓаволот Рака Канџа Рака Ѕид Смола Украс Рака Приврзок Ноќта На Вештерките Декорација Карактеристики : Гаден Рака Ѕид Закачалка или Свеќник е сигурен да испрати морници одредување на вашиот ' рбет. Закачалката за Ѕид во природна големина има темни нокти и испакнати вени кои изгледаат како да излегле директно од гробиштата. Користете го за држење јакни или додатоци или самостојно за да создадете застрашувачки дисплеј. Совршен за плашење и семејство и создавање страшна атомосфера.Застрашувачката рака може лесно да се закачи со конец на ѕид, врата, прозорец и други места за да се создаде ужасно .Направено од смола од која е и прави да се чувствувате како кожа.Дизајнот го прави хиперреален со рачно изработени и отсечени делови од телото.Употреба : наменета за Ноќта на Вештерките, забава, матурска или која било друга забава за облекување. Содржина на пакетот : 1xwall Смола Украс Ѓаволот Рака Канџа Рака Ѕид Смола Украс Рака Приврзок Ноќта на Вештерките Декорација.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата