.

.

Универзитетот Во Северна Каролина Во Пемброк Бравес Алумни Руно Дуксери Црни Големи

Универзитетот Во Северна Каролина Во Пемброк Бравес Алумни Руно Дуксери Црни Големи

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Унцп Универзитетот Во Северна Каролина Во Пемброк Бравс Алумни Руно Дуксери Црни Големи Овие алумни колеџ руно дуксери имаат шарено дигитално печатено лого на вашиот колеџ и тим во САД. Овој дуксер со качулка од руно е исклучително мек и удобен. Овие опуштени дуксери се одлични за носење низ кампусот, игрите, па дури и надвор! Чувајте ве топло за време на студените сезони, но доволно ладно за носење на час, кога сте надвор и наоколу. Бидете сигурни да ја покажете вашата училишна гордост и тимски дух! . Тие доаѓаат во популарни бои Како Бела, Хедер Сива, Морнарица, Бела, Шума, Јаглен, Црна, Црвена, Кралска и Канелени, во зависност од училиштето. Иако се со големина за мажи, секој може да ги носи! Само изберете ја вашата големина. Одлична Идеја За Подароци За Облека И Облека НА NCAA За студенти, дипломирани студенти, љубители на спортови на колеџ, алумни, тимови и соиграчи, тренери, родители, мајка, тато, пријатели, братство, сестринство, клуб, група и семејство! Одлично е да се подари како подарок За прилики Како Божиќ, враќање на училиште, отворена куќа, теретана, вежбање, секојдневно носење или да се прослави дипломирањето, денот на таткото, празниците, родендените и многу повеќе. Големина : Машка Големина, но се унисекс. Погледнете Ја Табелата Со Големини во галеријата со слики и изберете Од Мали, Средни, Големи, XL, XXL. Избрани Бои Врз Основа На Колеџи-Изберете од омилени како Хедер Греј, Морнарица, Бела, Шума, Јаглен, Црна, Црвена, Кралска и Канелени. Ќе сакате да ги добиете сите!. 1х1 Атлетска Ребро Јака и Манжетни Со Спандекс, Двојна Игла Зашиена Јака, Раменици, Дупки за Раце, Манжетни и Појас. Материјал : 50% Памук 50% Полиестер е исклучително мек, удобен, со стилски изглед. Логото На Колеџот Дигитално Печатено Во САД И Официјално Лиценцирано Од В Република Облека-Носете го вашиот училишен дух со гордост!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата