.

.

BUIgtTklOP Зимски Палта Дозвола, Женски Отворено Двојки Еден Слој Јакна Повик Ревер Патент Лабава Мека Врвот Долг Ракав Качулка Повик Палто Јакна

BUIgtTklOP Зимски Палта Дозвола, Женски Отворено Двојки Еден Слој Јакна Повик Ревер Патент Лабава Мека Врвот Долг Ракав Качулка

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Женски Отворено Двојки Еднослојна Јакна Обичен Ревер Патент Лабава Мека Врвот Долг Ракав Качулка Обичен Капут/Јакна Карактеристики : Материјал : Полиестер, Оваа Женска Јакна за Дожд обезбедува одлична заштита, го одржува ветерот и дождот надвор, а во меѓувреме дозволува внатрешноста да дише.Совршен за пешачење, кампување, планинарење, трчање, џогирање, возење велосипед, спорт и какви било активности на отворено или само за секојдневно носење. Лесни пакети за дизајн во вашиот џеб за раце за погодност во деновите кога времето е непредвидливо. Обезбедува одлична заштита, држејќи ги елементите на мајката природа надвор,истовремено дозволувајќи и на внатрешноста да дише.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Сите Сезонски Пол : Женски Повод : Забава, Каузална, Дневна, Надворешна,Спортска Материјал : Тип На Полиестерпетер Тип : Цврст Стил : Лежерна должина на Ракавот : Долги Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 Еез Големина На Палто : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 107см/42.13 "Ракав : 60.5 см/23.82" Рамо : 42.5 см/16.73 "Должина : 67см/26.38" Препорака За Големина : ве Молиме погледнете ја табелата со големини што ја даваме на нашите фотографии. Овој зимски капут е токму она што ви треба! Удобно и пријатно со малку дополнителна соба.Без разлика дали лежите наоколу или одите на малку облечен изглед, овој џемпер ќе го направи трикот!. Повод : овој капут погоден за секојдневни, плажа, свадба, одмор, клуб, забава, активни прилики. Никогаш нема да излезете од мода за оваа кошула. Натпревар : Нашиот мантил може да се совпадне со кратки здолништа, панталони, шорцеви, потпетици или пар со слаби фармерки и чизми. Тоа е најдобар подарок за вашата сопруга, девојка, мајка, ќерка или пријател. Нега на облека : Рачно перење или машинско перење во ладна вода препорачуваме, висат суво, пеглање со ниска температура доколку е потребно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата