.

.

Женски Свечени Фустани Клиренс Фустан Без Ракави В-Врат Фустан Без Прерамки Работен фустан До Колена, вино, ХХЛ

Женски Свечени Фустани Клиренс Фустан Без Ракави В-Врат Фустан Без Прерамки Работен фустан До Колена, вино, ХХЛ

DEN 367.84

Количината на стоката
Това е достапна

Овој елегантен фустан е одличен за плажа/Секојдневен/Забава/Шопинг/Работа/Надвор/Дома/Свадба/Шопинг/Боемски стил. ?Во секоја женска летна гардероба треба барем едно парче моден фустан. ?Quality Technical Quality Ferch Изработени од висококвалитетна ткаенина, женските летни фустани се меки и дишат,без брчки и удобни. дизајни : Овој Ремен е прилагодлив, пред да го носите, ве молиме прилагодете го ременот за вашето вклопување!Два практични странични џебови што можете да ги складирате во готовина, лична карта или телефон без да носите чанта. Секое лето фустани за жени има свој дизајн и модел, покажувајќи повеќе модерни и ве прави уникатни. Супер мек и удобен, погоден за повеќето форми на телото. женски модни летни фустани со плус големина долги плус големина фустани за сонце за жени секојдневен долг фустан за сонце жени секојдневен плус големина маица макси фустан плус големина плус големина фустани за сонце макси во боја секојдневен летен фустан големина работни фустани за жени канцеларија 2022 жени миди фустани големина големи плус големина сини фустани за жени летна плажа макси фустан за жени со ракави скромни летни фустани за жени плус големина памучни макси фустани без ракави за жени плус големина макси фустани.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата