.

.

Веро ин. Двојна Крпа бар Во Хром

Веро ин. Двојна Крпа бар Во Хром

DEN 2832.48

Количината на стоката
Това е достапна

Инспирирана од тенките линии и грациозниот лак на лентата, Колекцијата Веро бања нуди врвен, модерен изглед. На 24 во. двојната шипка за крпи додава едноставност и минималистички стил додека носи функционалност на речиси секој простор. Достапни во повеќе завршетоци, елегантните линии На Веро создаваат темелно модерно, но безвременско чувство. Комплетирајте го вашиот изглед со соодветни додатоци Од колекцијата Веро (продадени одделно). Совршено се координира со колекцијата Веро бања. Двоен пешкир бар го максимизира просторот во мала бања. Дрвото блокирање е подобро зад сите ѕидни површини. Комплетирајте го изгледот на вашата бања со координативни додатоци. Полираната хромирана завршница додава модерно чувство додека одговара на речиси секој декор за бања. Завршете гарантирано дека нема да оцрнете или кородирате.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата