.

.

AC Dc Адаптер За Поостра Слика EC - P Преклопен Патнички Звучник Приклучок ECP Кабел За Напојување КАБЕЛ Ps Ѕид Домашен Полнач За Батерии Psu

AC Dc Адаптер За Поостра Слика EC - P Преклопен Патнички Звучник Приклучок ECP Кабел За Напојување КАБЕЛ Ps Ѕид Домашен Полнач

DEN 182.08

Количината на стоката
Това е достапна

ABLEGRID AC / DC Адаптер ЗА Поостра Слика EC-P115 Преклопен Патнички Звучник Приклучок ECP115 Кабел За Напојување КАБЕЛ Ps Ѕид Домашен Полнач За Батерии psuproduct имињата се трговски марки на наведениот производител или други сопственици и не се заштитни знаци на ABLEGRID. Производителот не мора да ја одобрува употребата на Овие производи Напреден Дизајн, Висока Преносливост Сосема Нови Полначи За Замена. Влезен Напон : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 100-240 V, 50/60 Hz. Тестирани Единици. Во Одлична Работна Состојба. ОВП, ОЦП, ДКП Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита. ОЦП : Над Тековната Излезна Заштита. СКП : Заштита На Излезот На Краток Спој).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата