.

.

Буцкаст Дебел И Сјаен Сјај За Усни-Супер Црвена Боја Од Клиника За Жени-0. Оз Сјај За Усни

Буцкаст Дебел И Сјаен Сјај За Усни-Супер Црвена Боја Од Клиника За Жени-0. Оз Сјај За Усни

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Овој сјај што рефлектира светлина, со висок сјај го подобрува изгледот на усните, правејќи ги да изгледаат полни и мазни. Се чувствува освежувачки и кул по апликацијата. Овој сјај што рефлектира светлина, со висок сјај го подобрува изгледот на усните, правејќи ги да изгледаат полни и мазни.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата