.

.

Глен Цврст Кадифен Тркач Килим, Бел, 2 ' 3 12'

Глен Цврст Кадифен Тркач Килим, Бел, 2 ' 3 12'

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Safavieh Classic Shag SG240 A Рачно Изработен Бел Килим со навестување на висока мода овој кадифен килим за бушава област ги поттикнува вашите боси нозе да шетаат низ луксузот. Овие современи килими се рачно тафтувани користејќи убер-меки синтетички предива за безвременскаesетика. Килимот има приближна дебелина од 1,75 инчи.Повеќе од 100 години, САФАВИЕХ го поставува стандардот за фино изработени килими и мебел за дома. Од посакувани свежи и трендовски дизајни до безвременски парчиња со квалитет на наследство, изразувањето на вашиот уникатен личен стил никогаш не било полесно. Започнете со пребарување на тепих, мебел, осветлување, надворешен и домашен декор и откријте над 100.000 производи на SAFAVIEH денес. Издржлив памучен платно поддршка. Примарни материјали : Синтетички Влакна. Висина на купот : 1,5 инчи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата