.

.

Начин за славење

Начин за славење

DEN 399.84

Количината на стоката
Това е достапна

Hippity Hoppity, Велигден е на пат и наш пат да славиме! Велигденски флопи зајаче кадифен играчка, мед би сакал дом во вашата велигденска корпа или велигденска торба за добра! Вашите најблиски од сите возрасти ќе бидат возбудени кога ќе го видат ова симпатично полнето животно во нивната велигденска корпа! Оваа велигденска кадифен играчка има долги флопи уши, симпатична мала памучна опашка и розова извезена нос и е подготвена да ви посака среќен Велигден! Овој сладок велигденски кадифен зајаче доаѓа во положба на лежење и е изработен од ох толку мек и издржлив кадифен материјал во мека боја на мед, со што ќе сакате да се гушкате со часови! Малите ќе го богатуваат ова симпатично полнето зајаче долго откако ќе ги снема велигденските бонбони. Наполнете ги вашите најблиски Велигденска корпа со сакана забава што ќе трае со нашиот пат да славиме! Велигденски флопи зајаче кадифен играчка, мед начин за славење! Велигденски флопи зајаче кадифен играчка, душо. Бренд : начин за славење!. Карактеристики долги флопи уши. Детално со симпатичен нос на розово копче. Симпатична опашка од памук. Направено од супер мека и издржлива кадифен ткаенина, совршена за вашата сакана личност да се гушка со!. Доаѓа во положба на лежење. Лесна грижа, место чиста со чиста влажна крпа и благ сапун. Возраст 3 и повеќе години. Производ изработен од полиестерска ткаенина и полнење со полиестерски влакна. Мерки за производи : 11in l x 8in w x 7.5inh. Боја : мед. Стил # : PLE03016933-C.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата