.

.

Дрвен Внатрешен Костур За Мачки Со Мост За Одење, Кафеав

Дрвен Внатрешен Костур За Мачки Со Мост За Одење, Кафеав

DEN 1679.84

Количината на стоката
Това е достапна

Вашите пријатели мачки ќе се забавуваат играјќи на Мостот За Суспензија На Мачки Монтиран НА Трикси! Мачките сакаат да скокаат на високо ниво. Нашиот мост им помага на мачките од едно до друго место. Можете да изградите сопствен автопат за да можете да ослободите скапоцен простор на подот. Промовира вежбање за да можат да скокаат, да удираат и да се искачуваат. Мостот за мачки монтиран на ѕид може да се користи со други системи ЗА монтирање на ѕидови ТРИКСИ за да се создаде игралиште за мачки. Едноставно монтирајте го висечкиот мост до вашиот ѕид и оставете го истражувањето да започне. Автопат за мачки-Идеален За проширување на вертикалното игралиште на вашата мачка; може лесно да се конфигурира во секоја просторија и разни височини на таванот и овозможува ваш уникатен дизајн. Заштеда на простор-Зачувајте го просторот во вашата соба, може да се инсталира на ѕидот, обезбедува вертикален простор за вашата мачка, заштедувајќи простор во вашата соба. Време за играње-Задоволете го инстинктот на вашата мачка да скока и да се качува со нашиот модерен мебел за монтирање на ѕидови од мачки; совршено е да ја забавувате љубопитноста на вашата мачка додека обезбедувате удобност и сигурност. Дизајнерски Избори-атрактивна завршна обработка на дрво координира со секој домашен декор. Лесно За Инсталирање-лесно е да се поправи на ѕидот со завртки, висината на полицата може да ја одредите сами, а повеќеслојниот може да го задоволи инстинктивниот на вашата мачка; инсталирајте во ѕидните столпчиња за безбедност; целиот хардвер е вклучен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата