.

.

Индустријата „Ступел“ не може да се истура од празна чаша инспиративен цитат Минимален детски галерија со списание, обвиткано со платно, печатена wallидна уметност

Индустријата „Ступел“ не може да се истура од празна чаша инспиративен цитат Минимален детски галерија со списание, обвиткано

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 40 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : не можете да истурите од празна чаша, инспиративно , Мотивациски, ботанички, месечина. Дизајн од Рејчел Ниман.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата