.

.

Виолетова вампирски женски костум за Ноќта на вештерките

Виолетова вампирски женски костум за Ноќта на вештерките

DEN 399.84

Количината на стоката
Това е достапна

Облечете се во овој виолетова вампирска фустан со целосна должина и ќе ги имате да се постават на вашата врата за бакнеж! Оваа форма на фитинг фустан има долги ракави што течат со чипка, опремена каросерија со украсен дизајн. Вклучената јака го завршува фустанот, давајќи му го тоа вампир. Виолетова вампир костум за возрасни Ноќта на вештерките : Вклучува фустан и јака. Материјал : 100 проценти полиестер. Грижа : Само место чисто. Големина : возрасни жени. Табелата со големина ќе варира според костумот. Погледнете детална табела со големина. Willе ви треба Adobe Acrobat Reader за да ја видите графиконот за големина. Подгответе го Adobe Acrobat Reader Now.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата