.

.

Spiderman-Marvel Spider-Man Megablaster Webshootr w ракавица

Spiderman-Marvel Spider-Man Megablaster Webshootr w ракавица

DEN 319.36

Количината на стоката
Това е достапна

Подгответе се да се борите против криминалот исто како и вашиот омилен херој! Лизгајте се на вашата ракавица Spider-Man и залепете го вашиот Blaster 2-во-1 на зглобот, исто како и маскираниот веб-пилтер! Пополнете ја кертриџот за вода што може да се надополнува и ослободете ја експлозијата на вода кај непријателот. Ако водата не е доволно моќна, префрлете се од вода во веб -флуид и експлодирајте ги со "веб"! Само е прашање на време пред сите лоши момци да паднат плен на вашите овластувања! Стрелецот доаѓа со веб-течност, пополнување на вода кертриџ и една ракавица Spider-Man. Хасбро и сите поврзани термини се трговски марки на Хасбро. Spiderman-Marvel Spider-Man Megablaster Webshootr w/ракавица.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата