.

.

Куќа На Дулитл Екотонес Компактни Календарски Биро Влошки - Јулијански Датуми-Месечна година-јануари до декември-Месец Распоред На Една Страница-22 17 Големина На Ли

Куќа На Дулитл Екотонес Компактни Календарски Биро Влошки - Јулијански Датуми-Месечна година-јануари до декември-Месец Распоред

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Брои преостанати денови/денови и референца за целогодишен календар низ долната страница големина : 22" х 17"; големина На Блок : 3" х 2-1/4"; 100% пост-потрошувачка матрл; држач За брусница формат од една страница месечно со слабо владеени дневни блокови се Движи 12 месеци Од јануари до декември Куќа На Дулитл Екотонес Компактни Влошки За Календарски Биро-Јулијански Датуми-Месечно-1 година-јануари 2022 година до декември 2022 година - 1 месец распоред на една Страница - 22" х 17" Големина на листот - блок 2,88" х 2,25" -.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата