.

.

Машки Хидрахид Изолирани Сплит Кожа Зимски Работни Ракавици, Големи

Машки Хидрахид Изолирани Сплит Кожа Зимски Работни Ракавици, Големи

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

РАКАВИЦА КРАВА LTHR THINSL LG овие издржливи машки кожни ракавици се конструирани од влажна цементна расцепена крава со чувство слично на велур. Секоја ракавица има преголема лепенка за дланка за дополнителна отпорност на триење. Поставата од руно обезбедува удобност и изолација Од Тенка Изолација од 100ГР 3М помага да се загреат рацете. Велс Ламонт Хидрахид Велур Ракавиците Од Говедска Кожа се опремени со манжетни плетени со ребра за да ги задржат остатоците надвор и да помогнат да се обезбеди добро вклопување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата