.

.

Парвез Таџ Блум Лице ВТОРА Врамена Ѕидна Уметност

Парвез Таџ Блум Лице ВТОРА Врамена Ѕидна Уметност

DEN 337.76

Количината на стоката
Това е достапна

Погледнете како живописните цвеќиња цветаат над очите на оваа мистериозна жена. Монохроматската девојка и светло розевата и црвената флора нежно го изразуваат значењето на вистинската убавина. Ова парче е отпечатено на висококвалитетна архивска хартија и професионално рачно врамено. Со вклучени куки за монтирање на ѕид, овој уметнички акцент е подготвен да ја прекине слушалката веднаш штом ќе стигне до вашата влезна врата. Врвен квалитет Giclee печати На Архива Хартија со висока резолуција. Рачно исечени украсени рабови. Висококвалитетна издржлива рамка што не се искривува. Завршено под плексиглас отпорен на кршење. Пристигнува подготвен да висат. Вклучува сертификат за автентичност. Уметнички потпис на предната страна.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата