.

.

Богатства КАРОЛИНА SC9325CNL Јорки Бонбони Трска Празник Божиќ Керамички Ноќ Светлина, 6x4x3

Богатства КАРОЛИНА SC9325CNL Јорки Бонбони Трска Празник Божиќ Керамички Ноќ Светлина, 6x4x3

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Богатства НА КАРОЛИНА SC9325 CNL Јорки Бонбони Трска Празник Божиќ Керамички Ноќно Светло, 6x4x3", разнобојна Керамичка Ноќна Светлина со раса специфични уметнички дела Од Јоркшир териер од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете Го божиќниот празник со Оваа божиќна украсна Ноќна Светлина. Оваа Керамичка Ноќна Светлина е Од колекцијата Бонбони Трска Божиќ На каролина. Додадете уметничко дело во боја со оваа керамичка и метална ноќна светлина за да го подобрите вашиот декор и да обезбедите малку светлина во сите темни области на вашиот дом или канцеларија. Ова Уметничко Дело Керамичко Ноќно Светло е совршено за секоја просторија во куќата. Предната страна на ноќното светло е висока шест инчи на 4 инчи широка керамичка плочка со уметнички дела во целосна боја од еден од нашите уметници. Две вклучени завртки ја држат плочката во металниот држач. Вклучена е сијалица и држачот е длабок 3 инчи. УЛ одобрени. Ноќното светло е од увезените делови. Оваа Ноќна Светлина е од Категоријата Производи На Кучиња На Каролин. Уметнички дела Керамичкото Ноќно Светло е совршено за секоја просторија во куќата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата