.

.

Хилсдејл Мебел Вестлејк Кревет, Повеќе Големини

Хилсдејл Мебел Вестлејк Кревет, Повеќе Големини

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Фалејќи се со динамична завршница со калај од магнезиум, креветот На Западното Езеро На Мебелот хилсдејл е класичен и во тренд. Одликувајќи се со чиста, квадратна силуета, драматичен двоен Х мотив и синергизирана преодна тема, креветот На Западното Езеро ќе биде добредојдено ажурирање на вашата тинејџерска, гостинска или главна спална соба. Вклучува глава, табла и рамка за кревет. Кутија пролет и душек потребни; не се вклучени. Потребно Е Собрание. Едноставно стилизиран кралски метален кревет има квадратна силуета и класичен Х дизајн. Металната рамка има финиш од калај од магнезиум. Вклучува глава, подножје и рамка за кревет; потребен е душек и пружина за кутии, не се вклучени. Вкупни Димензии : 52.25 H x 75.50 W x 84.50 L; Висина На Таблата : 29h.Собранието е потребно. Тешки мерач тубуларна челична конструкција. Точка ќе брод во две кутии. Допирот на чиста, сува крпа е единствената грижа што некогаш ќе му треба на вашиот мебел. Само Станбена Употреба. Препорачано Ограничување На Тежината : 350 фунти. вклучувајќи душек.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата