.

.

ДУПЛО Софија Првата Софија првата Кралска Штала

ДУПЛО Софија Првата Софија првата Кралска Штала

DEN 559.68

Количината на стоката
Това е достапна

Внимавајте На Минимус Велики Со скокачки огради, вилушка, тула за храна И многу повеќе НА лего бренд ДУПЛО Дизни Софија Првата Кралска Штала. ЛЕГО ДУПЛО Софија Првата Софија Првата Кралска Штала : подгответе се за кралското шоу За јавање Со Дизни Софија првиот И нејзиниот магичен летечки коњ, Минимус Велики. Можете да и помогнете На Софија да стане првата принцеза што некогаш се натпреварувала за летечкиот дерби тим на нејзиното училиште, давајќи Минимус многу љубов и грижа пред големиот ден. Изградете пријатна штала За Минимус за да спиете добро пред напорниот ден на вежбање на неговите вештини за скокање преку оградите. Дури и принцезите треба да се грижат за своите пријатели животни, затоа нахранете Ги Минимус неговите омилени задоволства од сено и моркови и користете ја вилушката за да ја одржите неговата стабилна чиста, уредна и соодветна за кралското семејство. Софија И Нејзиниот сакан летечки Коњ Минимус ќе ги инспирираат малите деца насекаде да градат и да создаваат свои приказни за пријателство. Научете ги за грижата за животните и посветеноста што и е потребна На Софија да ги совлада своите вештини за возење за натпреварот. ЛЕГО ТУЛИ ДУПЛО се забавни и безбедни за малите раце. Вклучува Софија првиот лего дупло фигура И Минимус Велики. Комбинирајте го овој сет Со Софија Од 10595 Година првиот Кралски Замок за бескрајни магични авантури.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата