.

.

Houzer N Од Нерѓосувачки Челик Жичарница Дното Мрежа од страна на

Houzer N Од Нерѓосувачки Челик Жичарница Дното Мрежа од страна на

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

КАРАКТЕРИСТИКИ И ПРИДОБИВКИ Опис На Производот Долната Мрежа На Жичарницата Хаузер 629705 е изработена од нерѓосувачки челик Т304 со заштитни стапала. Оваа долна решетка во мијалникот помага да се намали бучавата додека се амортизираат кревките садови и да се заштити површината на мијалникот од нула. Оваа долна мрежа е прилагодена дизајнирана да одговара на моделите На Гранитни мијалници На Хузер Кварцтон V-100 и V-100 U. Долната Мрежа На Жичарницата Houzer 629705 доаѓа со 1-годишна ограничена гаранција. Т-304 нерѓосувачки челик дното мрежа. 28.38 "х14. 45". Погледнете поединечни модели. Заштитни пластични стапала. Одговара НА В-100, В-100У. Т-304 нерѓосувачки челик.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата