.

.

10кт Жолто Злато Женски Круг Дијамант Квадратни Кластер Прстен Cttw

10кт Жолто Злато Женски Круг Дијамант Квадратни Кластер Прстен Cttw

DEN 3455.84

Количината на стоката
Това е достапна

10кт Жолто Злато Женски Круг Дијамант Квадратни Кластер Прстен 1/5 Cttw Изработени во 10kt Жолто Злато. Вкупна тежина од 1/5 Карати. Тежи 2,32 грама (приближно). Избор на големина на прстен. Сите дијаманти се природни и без конфликти по потекло.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата