.

.

Синиот Пренослив Прилагодлив Мотоцикл Со 6 Канџи Ретровизор Држач За Мобилен Телефон Електрично Возило Држач За Мобилен Телефон За Велосипед Со 6 Канџи

Синиот Пренослив Прилагодлив Мотоцикл Со 6 Канџи Ретровизор Држач За Мобилен Телефон Електрично Возило Држач За Мобилен Телефон

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : држачот за мобилен телефон не само што е лесен за инсталирање на ретровизорот, туку може да го прилагоди и мобилниот телефон од различни агли.Со дизајнот со шест канџи и нелизгачки, држачот на телефонот нема да ги блокира камерата, страничните копчиња и приклучокот за слушалки на телефонот и може да ги намали вибрациите и да го заштити телефонот од гребнатини и абење.Држачот за мобилен телефон е изработен од висококвалитетни пластични и метални материјали, кој е цврст, отпорен на абење и издржлив.Должината на производот е 10см, ширината е 9см, а висината е 4cm.It погоден е за велосипеди, мотоцикли, електрични возила итн.Име на ставка : Држач За Мобилен Телефониматеријал : Пластика, Детали За Метализација : Големина : 10см х 9см х 4см/3.94 "х 3.54" х 1.57 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Држач За Мобилни Телефони1 x Држач за Монтирање држачот за мобилен телефон не само што е лесен за инсталирање на ретровизорот, туку може да го прилагоди и мобилниот телефон од различни агли. Со дизајнот со шест канџи и нелизгачки, држачот на телефонот нема да ги блокира камерата, страничните копчиња и приклучокот за слушалки на телефонот и може да ги намали вибрациите и да го заштити телефонот од гребнатини и абење. Држачот за мобилен телефон е изработен од висококвалитетни пластични и метални материјали, кој е цврст, отпорен на абење и издржлив. Должината на производот е 10см, ширината е 9см, а висината е 4см. Погоден е за велосипеди, мотоцикли, електрични возила итн.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата