.

.

Штрккрафт Шевронен Обрач Едрилица И Османлиско Црно Со Морнарички Перници

Штрккрафт Шевронен Обрач Едрилица И Османлиско Црно Со Морнарички Перници

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Со над 90 различни комбинации за избор, можете да создадете прекрасен едрилица што ја нуди удобноста на вашиот омилен тросед, но има можност да ве лизне во опуштена, мирна состојба. Замислете се себеси во таа совршено соодветна едрилица и отоманска комбинација за вашиот расадник; гледајќи ја вашата мала мила како спие здраво, со нозете нагоре читајќи списание за бебиња, релаксирајќи се пред спиење. Овој стилски Едрилица Со Обрач и Османлиски Може да го понуди сето тоа и сигурно ќе ви биде омилен! Производството на Занаетчиски Штркови ("Штрк Занает") е еден од водечките светски производители на малолетнички мебел. Во текот на шеесет плус години бизнис, Штркот Занает се појави како олицетворение на оперативната извонредност. Целиот наш мебел е произведен за да ви донесе достапни, квалитетни производи од најновите дизајни затоа што вашето бебе го заслужува најдоброто. Ние постојано ги ажурираме нашите понуди за производи бидејќи препознаваме дека ви требаат атрактивни предмети што можат безбедно да се користат, за вашето дете. Продавница Штрк Занает за да го најдете тоа совршено парче мебел за вашето дете!Карактеристики : финиш : црните и морнаричките перничиња за шевронпадирани раце со метални, затворени топчести лежишта за непречено движење на лизгање и перничињата за седиштата се шаблони за чистење на место и шеврон спецификации : Вкупни Димензии : 36,5" H x 20,5" W x 22,75" D Идеален За секоја просторија во вашиот дом и го олеснува времето на хранење. Дарежливата просторија за седење со обложени раце и перници се перат за раце. Одликувајќи се со метални, затворени топчести лежишта за непречено движење на лизгање. Перничињата за раце имаат џеб за хартија, списанија и далечински управувач. Димензии : 24.75 L x 25.75 W x 39.5 H инчи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата