.

.

Крилон Витраж Боја 11,5 мл Брусница Црвена

Крилон Витраж Боја 11,5 мл Брусница Црвена

DEN 111.68

Количината на стоката
Това е достапна

Крилон-Витраж Боја. Оваа боја го менува проѕирното стакло во брилијантно витраж за неколку минути! Брзо и лесно го трансформира изгледот на секој стаклен предмет. Овој пакет содржи една конзерва од 11,5 мл боја за прскање со витраж. Во согласност СО АСТМ Д 4236. Предупредување : Содржината е под притисок. Крилон Витраж Боја 11,5 мл Брусница Црвена.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата