.

.

Mothyskins HPPX360155-Кучиња Над Кожата На Луѓето За HP Павилјон во. - Кучиња Над Луѓето

Mothyskins HPPX360155-Кучиња Над Кожата На Луѓето За HP Павилјон во. - Кучиња Над Луѓето

DEN 24.00

Количината на стоката
Това е достапна

Вие сте на вистинското место затоа што го добивме токму она што го барате! Овие Кучиња над кожата на Луѓето е совршен начин да го покажете вашиот стил! Или со стотици други дизајни На Mothyskins, можете да бидете сигурни дека ќе најдете оној што ќе го сакате, и кој ќе го покаже вашиот уникатен стил! Со Mothyskins ВАШИОТ HP Павилјон x360 15" (2019) е заштитен од гребнатини, гребнатини, прашина, врвови на прстите и абење на секојдневната употреба! Покријте го Вашиот ПАВИЛЈОН hp x360 15" (2019) со убава, стилска кожа од налепници и чувајте ја заштитена во исто време! Лесен за нанесување и лесен за отстранување без лепливи остатоци! Направете ја вашата омилена опрема да изгледа како нова и издвојте се од толпата! Карактеристики винил налепница за налепници не Е Тврда Завршна Обработка На Казематтра Тенка, Ултра Издржлива, Отпорна На Дамки Стотици различни павилјони за дизајн x360 15" (2019) не е вклучена заштитна, Издржлива И Уникатна обвивка Од Винил Налепница лесна За Нанесување, Отстранување и Промена На Стилови Направени Во USACompatibility : HP Павилјон x360 15 во. 2019спецификациидизајн : Кучиња Над Луѓе Тежина : 0,01 фунти-ШКУ : VSNS161625 ГОРДО НАПРАВЕНО ВО Сад : Купете Со доверба и гордост што доаѓа само од купување производ За Потпишување произведен во нашиот најсовремен објект во Вест Палм Бич, Флорида. ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНДОТ : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Моќни Кожи за Вашиот Павилјон за КС x360 15 "(2019)! Не ви се Допаѓаат Кучињата Над Дизајнот на Луѓето? Имаме стотици дизајни за избор, така што вашиот ПАВИЛЈОН hp x360 15 "(2019) ќе биде уникатен како и вие!. ИЗДРЖЛИВА ЗАШТИТА за ВАШИОТ УРЕД : Произведен со ултра тенок, ултра издржлив ламинатен винил отпорен на дамки со цел ефикасно да ја заштитите вашата опрема од гребнатини, гребнатини, прашина и абење на секојдневната употреба! Мека винилна обвивка на кожата, не е направена од гума, силикон или пластика & тоа не е ТЕЖОК случај. ПРОДОЛЖУВА И ИЗЛЕГУВА ЛЕСНО : Лесно Нанесете ја вашата винилна налепница со Моќни Кожи & со прецизност на Вашиот Павилјон x360 15 " (2019) благодарение на патентираното лепило за ослободување на воздухот со низок зафат што е изградено да трае, но лесно се отстранува и не остава лепливи остатоци кога сте подготвени да се префрлите на различен дизајн!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата