.

.

3д Макспајдер За Сите Временски Услови Прилагодени Подни Облоги За Тојота Такома Пристап Кабина 2012-2015, КЛАСИЧНА Серија 1 и 2 Ред, Греј

3д Макспајдер За Сите Временски Услови Прилагодени Подни Облоги За Тојота Такома Пристап Кабина 2012-2015, КЛАСИЧНА Серија 1

DEN 1599.84

Количината на стоката
Това е достапна

3Д Макспајдер ТОЈОТА ТАКОМА ПРИСТАП КАБИНА 2012-2015 КЛАСИЧЕН СИВ R1 R2 W / КУТИЈА ЗА СКЛАДИРАЊЕ - 3d MAXpider Прилагодените Подни Душеци се најдобрата заштита за подот на вашето возило. За разлика од оние гломазна Ефикасно Ги Штити Внатрешноста На Возилата. Макспајдер Патентираниот Долен Слој Ги Одржува Душеците На Место Без Да Му наштети На Оригиналниот тепих. Внатрешен Слој Што Апсорбира шок и Звук. Лесна Нега Трајни Делукс Јамка Тепих. Еколошки Материјал, Нетоксичен и Без Мирис. Дополнителни Карактеристики Боја : Сива. Материјал : Класичен. ДЕЛ Терминологија ПРОЕКТ : 12393.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата