.

.

Убава 14к Цврст Д Ц Шпига Синџир

Убава 14к Цврст Д Ц Шпига Синџир

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Најдобар Квалитет Сертифициран Печат Накит. Изразете Ја Вашата Љубов Со Златен Сребрен Дијамантски Накит. Совршен Подарок за сите Прилики. Живот На Негување. Скапоцен Убав Накит Да Помине На Вашите Идни Генерации. Проверете Ги Спецификациите Подолу. Материјал : Примарна-Чистота : 14К. Заврши : Полиран. Должина На Предметот : 7 во. Должина на синџирот : 7 во. Тип На Синџир : Шпига (Пченица). Ширина на синџирот : 1 мм. Затворач /Конектор : Пролетен Прстен. Карактеристика : Цврста. Производствен Процес : Екструдиран. Материјал : Основно : Злато. Ширина На Предметот : 1 мм. Тип На Накит : Нараквици. Тип На Нараквица : Стилови На Синџири. Текстура : дијамант-сече. Материјал : Примарна Боја : Жолта. Производствен Процес 2 : Умре Удри. Синџир Тип 2 : Приврзок. СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА ВАС И ВАШИТЕ НАЈБЛИСКИ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата