.

.

Inktastic Ќе Најдеме Подарок За Свесност За Рак На Дојка Мало Момче Или Мало Девојче Маица

Inktastic Ќе Најдеме Подарок За Свесност За Рак На Дојка Мало Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 239.84

Количината на стоката
Това е достапна

Ние Ќе Најдеме Лек-Свест За Рак На Дојка Мало Маица. Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Инктастик Ќе Најдеме Лек-Свесност За Рак На Дојка Маица Со Кратки Ракави Унисекс Гроздобер Камо 5/6Т. Ќе Најдеме Лек-Маица За Свесност За Рак на Дојка. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. пинк лента лек поддршка борба преживеан преживее семејство пријатели подарок дете предучилишна детска облека облека.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата