.

.

Јужен Виетнам Сад Пријателство Градина Знаме Во Собата X18. Двострано Двор Банер

Јужен Виетнам Сад Пријателство Градина Знаме Во Собата X18. Двострано Двор Банер

DEN 319.68

Количината на стоката
Това е достапна

Националност Убава Мини Градина Знаме Со Градина Банер Пол Штанд-Комплетен Сет Со Дрво Банер Шпилка Со Стринг-1" x 15" Hanger Americana Дома И Градина имаат различни Градина Знаме Во собата За Сите прилики. Уникатен дизајн за виси внатрешна или надворешна употреба. Ние сме посветени да ви понудиме исклучителни вредности. Нашите клиенти уживаат да го прикажуваат Нашето Градинарско Знаме поставено подолги периоди. Спецификација : Тема : Националност Големина : Градина Знаме Постави 13" х 18.5" Големина : Метал Ѕид Закачалка Печатење : Двострани Читливи : Читливи Двете Страни Материјал : Отпорни На Временски Услови 3 Слоеви Блокада Шевове : Двојно Зашиени Дисплеј : Вертикална Висат Тип : Ракав Уметник : Jake Bosa Посебни Карактеристики : Потекло : Направени Во USAPackage Вклучуваат : 1 компјутер x мини Градина Знаме 13" x 18.5" 1 компјутер x метал Двор Банер Хардвер Повеќе Од Една Деценија, Ние сме посветени На Производство На Знамиња Без Споредба Во Квалитетни И Убави Дизајни. Нашите знамиња се направени со нашиот про чувар материјал кој е мек на допир и дизајните може правилно да се прочитаат на знамето. Карактеристика што нашите клиенти ќе ја сакаат. Ние сме посветени на користење на еколошки мастила кои нема да остават отпечаток на стапалото во нашата околина. МПН : Y-СИ-ГС-140689-ИП-БО-05-Д-УС20-АГ 40689 42689 •ГОРДО Направено ВО САД - Пакет И Производ Дизајниран Во Калифорнија •КУПУВАЊЕ СО ДОВЕРБА - Од Американските Овластени Препродавачи На Американа Хоум & Гарден •ИЗРАБОТЕНА ОД ИЗДРЖЛИВА - 100% густа конструкција Од Полиестерска Ткаенина помага да се спротивстави на абењето од честата употреба •ТЕКСТ ЧИТЛИВ Двете СТРАНИ - Градинарско Знаме ПОСТАВЕТЕ ДВОСТРАНО ПЕЧАТЕЊЕ •ИЗДРЖЛИВО ЗНАМЕ-ДВОЈНИ ПАНЕЛИ ЗА ШИЕЊЕ НА ПОВЕЌЕ РЕДОВИ И ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН РАКАВ ЗА ДА ОБЕЗБЕДИТЕ ТРАЈНА ЈАЧИНА •ЖИВОПИСНИ БОИ - СО ОТПОРНИ НА УВ ГИ ОДРЖУВА Своите Бои во текот На ЦЕЛАТА СЕЗОНА •Карактеристики - вклучен Е Бесплатен Хардвер За Градинарски Знамиња!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата