.

.

Од Џамбу Женски Блејкли-Бис Чекор Во Секојдневни Чевли За Одење

Од Џамбу Женски Блејкли-Бис Чекор Во Секојдневни Чевли За Одење

DEN 319.36

Количината на стоката
Това е достапна

Направен од вегански материјал, БЛЕЈКЛИ е еколошки удобен чевел кој има браник со пети и прсти за целодневна удобност од патеките До Секојдневниот ШОПИНГ. Влези. Вештачка кожа. Микрофибер тери влошка. Не-обележување рециклирана гума. Меморија форма подножје.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата