.

.

Појас За Елек за Ладење За Кучиња, Безбедносен Елек За Јакна За Кучиња Што Дише Со Испарување За Мали Средно Големи Кучиња, Палто За Ладење Миленичиња За Одење Кампу

Појас За Елек за Ладење За Кучиња, Безбедносен Елек За Јакна За Кучиња Што Дише Со Испарување За Мали Средно Големи Кучиња,

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Спецификација : . €Тип : Летен Елек За Ладење На Кучиња Темперамент. Сезона : лето. ●Материјал : дишечка мрежеста површина + абсорбента памук + ладна ткаенина. ●Погоден за : мали, средни и големи кучиња. Големина (приближна) : . С : обем на Градите( см) : 40-50, обем на вратот (см) : 30, должина на грбот (см) : 32, тежина на производот (кг) : 0,088. М : обем На Градите( см) : 45-60, обем на вратот (см) : 35, должина на грбот (см) : 40, тежина на производот (кг) : 0,108. Л : обем на Градите( см) : 55-75, обем на вратот (см) : 45, должина на грбот (см) : 49, тежина на производот (кг) : 0,162. XL : обем На Градите( см) : 70-90, обем на вратот (см) : 55, должина на грбот (см) : 59, тежина на производот (кг) : 0,214. 2 XL : обем На Градите( см) : 83-100, обем на вратот (см) : 65, должина на грбот (см) : 69, тежина на производот (кг) : 0,272. Како да го користите овој елек?. + Чекор 1 : Навлажнете го производот со вода. + Чекор 2 : Исцедете ја водата додека производот не капе. + Чекор 3 : Ставете го производот на кучето. Доколку е потребно, можете да го повторите овој чекор на мокрење на производот. Пакет : . 1 Пакување Куче Ладење Елек Куче кулер со 3 слој ладење ткаенина, Држи вашето домашно милениче кул во топло време преку природно испарување ладење и топлина одраз. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА-натопете го елекот во ладна вода, исцедете го вишокот вода, ременот на вашето куче – ладењето започнува веднаш!. Дизајниран мек и лесен материјал за сите движења на опсегот, елекот за ладење на кучето помага И ЗА заштита ОД УВ, спречува силна сончева светлина од жешкото лето, го штити кучето од изгореници од сонце, прави кучето да се чувствува како во ладно мочуриште. ЛЕСЕН ЗА НОСЕЊЕ-Елек за Ладење На Кучиња дизајниран со Абдоминална тока, лесен за ставање и полетување, нуди најдобар опсег на движења за кучето, го прави одличен кандидат за високо активни кучиња. 100% ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ - без прашања. Без разлика на се, вие сте покриени! Оваа облека за кучиња е одлична идеја за подарок за вашите љубовни миленичиња во жешко лето! Ве молиме изберете ја соодветната јакна за миленичиња според опишаната табела со големини. Ве молиме, проверете дали Ги мерите обемот на Градите, вратот и Должината на Грбот пред да изберете големина. Ве молиме оставете доволно простор да се лизне два прста помеѓу мерната лента и обемот на вратот и градите на кучето.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата