.

.

Божиќни Украси Заштеди

Божиќни Украси Заштеди

DEN 191.84

Количината на стоката
Това е достапна

Божиќни Електростатски Налепници Снегулка Елен Постави Врата Прозорец Стакло Налепници❉ Дедо Мраз,Снегулки,Елен и други комбинации На Модели., Нека Децата Ги Облекуваат прозорците., Позабавно е.! Size големина од 19,6 Х 29,5 см,❉може Да Биде Прикачен Не Само За Чистење на стакло., Може Да се Користи И како налепница за Фрижидер,прозорец На Хотелот Во Трговскиот Центар,Училишен Прозорец,Разни Места Со Стакло,Сето Тоа Може да Се залепи,Не Е Потребен Лепак Easy Лесен За Употреба и отстранување,Не останува Оштетување или Остаток,Погоден за Секоја Чиста,Сува,Рамна Површина;Големината По Облогата може да се Прилагоди по Ваш вкус.❉ Заштита на животната средина,Нетоксична,Не Бледнее,Водоотпорна,Безбедна е И за децата.Материјал : пвцадхезивен начин : статичен.Стил : божиќниот пакет вклучува налепници за божиќен стил 4 парчиња. Божиќни Налепници. Слатки Налепници. Налепници За Деца. Ви Благодариме Налепници. Божиќна Декорација. Домашен Декор.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата