.

.

Женски Прекрасни Парови За Печатење Животни Од Секојдневни Чорапи За Мачки И Кучиња, Дозвола За Летни Заштеди

Женски Прекрасни Парови За Печатење Животни Од Секојдневни Чорапи За Мачки И Кучиња, Дозвола За Летни Заштеди

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Женско Прекрасно Печатење На Животни 5 Пара Обични Чорапи За Мачки и Кучиња. . Карактеристики : . Моден дизајн, 100% Бренд . Нов, висок квалитет! Сезона : Четири сезони. Пол : Жени. Повод : Повик. Материјал : Памук. Дебелина : Стандард. Што добивате : 5 Пара Чорапи. Забелешка : . Ве молиме споредете ги големините на деталите . со твоето пред да купиш!!! Боите може да бидат малку поинакви . Во зависност од поставките на компјутерот и мониторот, дозволете 1-3см да се разликува поради . за рачно мерење, благодарам (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид . 1см=0,39 инчи). Големина : 33-39. Ирухзи Женски Прекрасен Животински Печатење 5 Пара Обични Чорапи За Мачки и Кучиња.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата