.

.

Тако вторник ТТТК Тако Комплет, Вклучува Тортилја Потопло, Салса Чинии, 4-Сет Тако Школка Носителите, Малтер И Толчник

Тако вторник ТТТК Тако Комплет, Вклучува Тортилја Потопло, Салса Чинии, 4-Сет Тако Школка Носителите, Малтер И Толчник

DEN 303.84

Количината на стоката
Това е достапна

Комплетот тако вторник Тако е најдобриот начин За домаќин На Фиеста! Овој комплет вклучува Тортилја Потопло, 3-парче салса чинии, 4-сет тако школка носителите и малтер & толчник. Чистењето е ветре бидејќи секое парче е безбедно за миење садови. Направете ја секоја Фиеста тако вторник! Комплетот тако вторник Тако е најдобриот начин За домаќин На Фиеста! Овој комплет вклучува Тортилја Потопло, 3-парче салса чинии, 4-сет тако школка носителите и малтер & толчник. Чистењето е ветре бидејќи секое парче е безбедно за миење садови. Направете ја секоја Фиеста тако вторник! . Вклучува : Тортилја Потопло, 3-Парче Салса Чинии, 4-Сет Тако Школка Носителите, Малтер И Толчник. Држачи за тако : комплетот Од Нерѓосувачки челик Од Четири парчиња држи по 3 тако, што ви овозможува повеќе да се вклопите во вашите тако додека стоите исправено. Садовите се безбедни за миење садови. Тортилја Потопло : Држи 8 инчи тортиљи, пити, рамен леб, палачинки, вафли и повеќе – одржувајќи ги топли и подготвени за сервирање. Изработена од издржлива, безбедна пластика за миење садови за лесно чистење. Чинии за салса : триделен пластичен сад за салса поставен во црвена, жолта и зелена боја држете приближно 1 чаша во секој сад и се совршени за сервирање салса, гуакамоле, зачини, сосови за потопување и многу повеќе. Изработени од издржлива пластика безбедна за миење садови. Малтер и Толчник : комплетот од 4 инчи е совршен за дробење авокадо, цилинтро, лук, зачини и повеќе за салса, гуакамоле, хумус и многу повеќе. Ergономскиот толчник го олеснува мелењето и е изработен од издржлива пластика безбедна за миење садови.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата