.

.

Руфнек Steура Челик-Алуминиум Во Земјата Фиксна Висина Кошаркарски Систем, Колумбија Блу

Руфнек Steура Челик-Алуминиум Во Земјата Фиксна Висина Кошаркарски Систем, Колумбија Блу

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Без разлика дали барате нов кошаркарски обрач за секојдневна игра на патеката или целосно поставување за кошаркарско игралиште кое ги исполнува професионалните, нцаа и средношколските стандарди, овој систем е она што го барате и гарантирано ќе се гради внимателно Во Америка. Карактеристики 36" х 60" Алуминиумска Табла4 1/2" дијаметар галванизиран пост48" Поместување Од Пост На Табла Вклучува Тешка Фиксна Двојна Рамка За буџетска институционална употреба направена Во USALifetime Ограничени Спецификации Градежен Материјал : Челик-Алуминиумска Боја : Колумбија Сина Тежина : 217 - SKU : zx9fstm4176 без Разлика Дали Барате Нов кошаркарски обрач за секојдневна игра на патеката или целосно поставување за кошаркарско игралиште Кое ги исполнува Професионалните, Ncaa И Средношколските Стандарди, Овој Систем Е Она Што го барате И гарантирано ќе се гради внимателно Во Америка. Карактеристики 36" х 60 " Алуминиумска Табла. 4 1/2 " дијаметар галванизиран пост. 48 " Поместување Од Пост На Табла. Вклучува Тежок Фиксен Двоен Раб. Одлична единица за буџетска институционална употреба. Произведено во САД. Живот Ограничен. Спецификации Градежен Материјал : Челик-Алуминиум. Боја : Колумбија Сина. Тежина : 217 . - ШКУ : ZX9 FSTM4176.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата