.

.

Bansbach Easylift Ротациони Амортизери, Двете Насоки FRT-C2-201-G FRT-C2-201-G ZO-G2679848

Bansbach Easylift Ротациони Амортизери, Двете Насоки FRT-C2-201-G FRT-C2-201-G ZO-G2679848

DEN 696.48

Количината на стоката
Това е достапна

Ротационен Амортизер, Макс. Брзина на ротација 50 ВРТЕЖИ во МИНУТА, Макс. Стапка на циклус 10 на мин, Работна Температура. 0 Степени До 122 Степени Ф, Поликарбонат На Материјалот На Телото, Челик Од Материјал На Вратило, Полиацетал На Материјалот На Менувачот, Насока На Амортизација И Двете Насоки, Драјвери За Амортизација На Апликацијата,Контролна Брзина 1pc Bansbach Easylift Ротационен Амортизер, Двете Насоки FRT-C2-201-G1 FRT-C2-201-G1 ZO-G2679848.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата