.

.

Насловна Декор Дозвола Текила Железо Занаети Фабрика Градина Градина Украс Намалена

Насловна Декор Дозвола Текила Железо Занаети Фабрика Градина Градина Украс Намалена

DEN 143.84

Количината на стоката
Това е достапна

Текила Железо Занаети Растителна Градина Градина Орнаменткарактеристики : ова е растение насликано со сини нагласи за контраст со неговата стилизирана завршница, создавајќи многу уникатна спротивставеност.Ова растение текила ќе го зафати секој простор што ќе го поставите. Ова особено нема основа и изгледа како да расте надвор од земјата. Овие се направени рачно, така што секое растение ќе биде малку поинакво.Овие единствени агави бараат внимание во секој домашен простор на класа или сместување.Овие уметнички скулптури се 100% изработени рачно.Ова е сам декорација. Можете сами да ја декорирате вашата куќа, Големина : Висина 27см1пц Уметност Скулптура Во Рустикален Стил Градинарски Двор Уметничка Скулптура Декорација На Домот (1 Сет од 9 Лисја)Материјал : Железен Домашен Декор Клиренс Текила Железни Занаети Растителни Градинарски Градинарски Украс Намалена Цена. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми. Одлично за домашно деко. домашни најважни работи. апартман најважен за првиот стан.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата