.

.

Бела + Платно Бебе Џерси Едно Парче

Бела + Платно Бебе Џерси Едно Парче

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Бела + Платно Бебе Дрес Едно Парче Големина до 18/24-3,9 мл./yd2, 100% чешлан И прстенест памучен дрес, 32 Бои за единечна кожа : 52/48 Чешлан Воздух и памук/полиестератлетска Хедер Со прстен : 90/10 чешлан Воздух и прстенест памук/полиестеренвелоп затворање на ногата (спецификациите се со обврзувачки)етикета на Странична шивачка"КЛИКНИ ТУКА за водич за ткаенина и совети За печатење на екран" Достапни во широк спектар на бои за да ја комплиментираат секоја гардероба, овие маици обезбедуваат совршено Вклопување и Меко Чувство Од Суштинско значење за Секојдневно Носење. Совршен за сите активности на отворено, како што се крстарење, трчање, возење велосипед, качување, пешачење, патување, авантури на отворено, кампување и пешачење. Исто така одлично за секојдневно носење и вежбање. Маиците се погодни за вежбање, трчање, теретана, кошарка, возење велосипед, тренинг, облека на плажа или дома. Совршена за теретана или само за лежење, нашата активна облека вклучува маици, потење, хеланки и многу повеќе. Значи, ако сакате сето тоа—удобност, вклопување и стил—верувајте ни да испорачаме. Суштинската Маица е основна што ќе сакате да ја додадете во вашата гардероба. Маиците се суштински слој, и овој ќе ја задржи својата боја и формата! се одликува со удобна форма памук со навестување на истегнување што ја држи својата форма измијте после миење. Ќе бидете изненадени од тоа колку начини ќе ги носите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата