.

.

Таголд Божиќ Заштеди Дозвола

Таголд Божиќ Заштеди Дозвола

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Кујна жица мек лепак жица фиксна складирање артефакт приклучок ликвидација скриени уред паста ракетен опис на производот : Можете да управувате со жици за кујнски апарати, бањи со фризерски алатки, канцеларии со компјутери и многу повеќе!Лесно за apply.In само неколку лесни чекори, ќе имате совршено решение за управување со жици за да не ги одржувате жиците организирани, туку да ги скриете од теренот!На задниот дел од клипот има лепак, треба да го избришете местото каде што сакате да го инсталирате, потоа да го откинете лепилото, да го залепите и да го користите нормално.Силно лепило.Користејќи лепило отпорно на топлина, организаторот на кабелот се прилепува на повеќето површини, вклучувајќи апарати за греење како што се шпорети под притисок и тостери.Неверојатен подарок.Овие организатори на јаже се совршен подарок за пекарите, готвачите и домаќинките да го направат готвењето позабавно, удобно и лесно!Големина : 10х7х1, 5цмклучено : 1х Клип За Ликвидација Qrand ® Tagold. ● Мода ● Уникатен И Креативен Дизајн. ●Совршена големина е Дизајнирана како совршена големина, лесна за носење насекаде. ①Материјал е направен Од висококвалитетен материјал. Безбеден и еколошки. Не избледувајте лесно, природно, убаво, нетоксично, без штета, издржлива, разумна структура, долг работен век. Е-маил * ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата