.

.

Дете Момчиња Краток Ракав Солидна Маица Блузи Шорцеви Дете Деца Господин Облека Големини 110

Дете Момчиња Краток Ракав Солидна Маица Блузи Шорцеви Дете Деца Господин Облека Големини 110

DEN 287.84

Количината на стоката
Това е достапна

Мали Момчиња Краток Ракав Солидна Маица Блузи Шорцеви Дете Деца Господин Облека Карактеристики : Пакет вклучуваат : 1pc Блузи+1pc Шорцеви+1pc Ремен Модни отпечатоци дизајн, вашето мало дете ќе добие многу комплименти. Погоден за секоја пригода, совршен е за внатрешна, надворешна облека,детска фотографија, детски подароци итн. Обезбедете најдобро удобно искуство за носење деца. Материјалите носат подобро искуство со носење.Мека дише и флексибилна за кожата на вашето дете.И рачното перење и машинското перење се во ред. Ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот.Прилика : секоја пригода пол : тип На Дечковци : тип На Цврст Ракав : Краток Ракавако имате какви било прашања, ве молиме почувствувајте дека контактирате со нас.Големинасе препорачува age Bust Waist Tops Должина Шорцеви Должина8012-18 Месеци56cm/22.05"40cm/15.75"38cm/14.96"25cm/9.84"9018-24 Месеци 62cm/24.41"42cm/16.54"41cm/16.14"27cm/10,63"1002-3 години66см/25,98"44см/17,32"43см/16,93"28см/11,02"1103-4 години68см/26,77"46см/18,11"46см/18,11"29см/11,42"1204-5 години70см/27,56"48см/18,90"48см/18,90"31см/12,20"големина : 80препорачана возраст : 12-18 месецибист : 56см/22,05"половината : 40см/15,75"Врвови Должина : 38см/14,96"должина на шорцеви : 25см/9,84"големина : 90препорачана возраст : 18-24 месеци биста : 62см/24.41"Половината : 42см/16.54"врвови должина : 41см/16.14"шорцеви должина : 27см/10.63"големина : 100препорачана возраст : 2-3 годинабиста : 66см/25.98"половината : 44см/17.32"врвови должина : 43см/16.93"должина на шорцеви : 28см/11,02"Големина : 110препорачана Возраст : 3-4 Годинабиста : 68см/26,77"половината : 46см/18,11"врвови должина : 46см/18,11"должина на шорцеви : 29см/11,42"големина : 120см препорачана возраст : 4-5 годинабиста : 70см/27,56"половината : 48см/18.90"врвови должина : 48см/18.90"Должина На Шорцеви : 31см/12.20" комплетот вклучува 1 врв и 1 пар панталони. Повод : Костум за лето, fall, пролет.Совршен за плажа, училиште, забава, излегување, викенд, одмор и секојдневно носење. Миење : Препорачајте миење раце или миење машини на студ water.Do не Белило.Закачете се да се исуши. Карактеристичниот и уникатен дизајн го тера вашето дете да добие многу комплименти со оваа облека.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата