.

.

Полумесечина Николсон Половина Круг Датотека Во. Цевковод Копиле Сече

Полумесечина Николсон Половина Круг Датотека Во. Цевковод Копиле Сече

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Полукружните датотеки НА цевководот НИКОЛСОН се заоблени од едната страна и рамни од спротивната страна. Двете страни Се Американски модел и се едно намалување. Полукружните датотеки се користат на конкавни, конвексни и рамни површини. Николсон датотеките се прецизно дизајнирани да обезбедат максимално отстранување по мозочен удар и супериорна долговечност. 05190 N Е 14 Во. копиле исечете датотека. Американски модел половина круг датотека, копиле сече. Се користи на конкавни, конвексни и рамни површини. Заоблени на 1 страна, рамно на спротивното.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата