.

.

Домашна мулти-боја лента печатена дексли реверзибилна карирана постелнина удобност, вклучен Шамс

Домашна мулти-боја лента печатена дексли реверзибилна карирана постелнина удобност, вклучен Шамс

DEN 684.64

Количината на стоката
Това е достапна

Класичен стил со модерен допир, најдобро го опишува VCNY Home Multi-Color Stripe Printed 2/3 Piece Dexley Reversible карирани постелнини удобни. Овој сет од 2/3 парчиња вклучува еден утешител и два шами, кои сите се украсени со шарен, класичен дизајн на ленти и безвременски кариран дизајн на задната страна. VCNY Home Multi-Color Stripe Printed 2/3 парче Дексли Реверзибилен кариран постелнина за удобност, вклучен Шамс : 1 утешен. 1 срам. 2/3 парче реверзибилен комплет за удобност. Шарена карирана, шема на ленти. Лесна нега за миење машини. 100 проценти полиестер. Близнаци димензии : 66 "x 90" (1 удобник), 20 "x 26" (1 срам). Димензии на кралицата : 90 "x 90" (1 удобник), 20 "x 26" (2 шами).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата