.

.

Јунајтед Виверс Плаза Џана Област Килим, Цветни Шема, Црвена, 7'10 10'6

Јунајтед Виверс Плаза Џана Област Килим, Цветни Шема, Црвена, 7'10 10'6

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа плаза џана килим е прекрасно шик со својот цветен дизајн. Машина направена Од Олефин за издржливост, отпорност на дамки и лесна нега. Ткаениот куп е завршен за свеж, чист изглед и лесно се одржува со едноставно четкање и правосмукалка. Обединети Ткајачи Плаза Џана Ткаени Олефин Област Килим : Прекрасно шик со својот цветен дизајн. Машина направена Од Олефин за издржливост, отпорност на дамки и лесна нега. Ткаени куп е работ заврши за свеж, чист изглед. Лесен за одржување со едноставно четкање и правосмукалка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата