.

.

JTE Управувачот Вратоврска Прачка Крајот Одговара: 1993-1996, ФОРД F250

JTE Управувачот Вратоврска Прачка Крајот Одговара: 1993-1996, ФОРД F250

DEN 1305.60

Количината на стоката
Това е достапна

Trw управувачот вратоврска крајот е изградена репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка. Ние произведуваме крајот на вратоврската прачка за речиси секој автомобил на патот денес. Trw крајот на управувачката шипка е достапен за употреба на пат и надвор од патот и е дизајниран за сите временски услови. TRW JTE1323 Управувач Вратоврска Прачка Крајот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата