.

.

Ахим Регент Буоно Втори Декоративна Прачка и Финале, 48 - 86

Ахим Регент Буоно Втори Декоративна Прачка и Финале, 48 - 86

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Регент Буоно Втори Декоративната Прачка Серија комбинира елегантен вкус. Софистициран стил. Добар квалитет и детална изработка. Елегантните црни и Сребрени завршетоци додаваат совршен допир на Секој Дијаметар на прозорецот на целата метална прачка .75 инчи и лесно се прилагодува телескопски за да одговара на секој прозорец. Комплетот доаѓа во комплет со совпаѓање, целиот метален хардвер (загради и завртки) за монтирање на ѕид или таван; Заградите може да се прилагодат за да се протегаат помеѓу 3,5 инчи. До 4 инчи. Алатки потребни за инсталација : Шрафцигер и вежба. Карактеристики фин квалитет и детална изработка. Елегантен дизајн. Дијаметар на сите метални прачки е .75 " комплетот доаѓа во комплет со усогласување на целиот метален хардвер (загради и завртки) за монтирање на ѕид или таван. Заградите може да се прилагодат за да се протегаат помеѓу 3,5" до 4". Алатки потребни за инсталација : шрафцигер и вежба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата